Топ Новини

Депутат Європарламенту підозрює, що Тимошенко отруїли в СІЗО

24 лютого 2012 в 08:25
Депутат Європейського парламенту Зузана Ройтова підозрює, що Юлію Тимошенко могли отруїти токсичними речовинами, коли готували для неї камеру у Качанівській колонії. Вона вважає, що Тимошенко має регулярно проходити токсикологічне обстеження, щоб підтвердити чи спростувати ці підозри.

Депутат Європейського парламенту, колишній міністр охорони здоров’я Чеської Республіки, а також кандидат на посаду президента Чехії Зузана Ройтова вважає, що екс-прем’єра Юлію Тимошенко могли отруїти.  Про це вона заявила в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Знаю, що в її камері міняли чи пересували стіну тоді, коли вона була в Києві. Це викликало великі підозри, про це, зокрема, говорила Євгенія Тимошенко, що мамі завдають впливу якоїсь токсичної речовини», - заявила Ройтова.

Ройтова заявила, що інформацію про отруєння можна отримати на основі зразків тканини в результаті аналізу:  

«Токсикологічне обстеження підтвердило б або спростувало, чи зазнала пані Тимошенко токсичного отруєння. Було б добре, щоб такі обстеження проводились регулярно, вони б діяли як запобіжний засіб. Адже з випадку з паном Ющенком побоювання, що пані Тимошенко могла бути отруєна навмисне якимись меншими дозами, не можна недооцінювати. На мою думку, європейська і міжнародна спільнота, не тільки ЄС, мала б домагатись, щоб проводились такі незалежні обстеження та аналізи».

Крім того Ройтова пригадала підшкірні гематоми Тимошенко, до виникнення яких ставиться з підозрою.

«Знаю, наприклад, що коли її перевозили з Києва до Харкова, то комісія лікарів, яка провела обстеження, звернула увагу на те, що в неї на тілі є плями і підшкірні гематоми і що вона страждала від кровотеч із носу. Мабуть, десь в якихось протоколах обстеження мало б бути записане, що на тілі є підшкірні гематоми. Ми можемо лише здогадуватись, що є причиною цих гематом», .
 
Як відомо, канадський лікар Петер Куйтан заявив, що влада України не дозволила канадським лікарям зробити необхідні аналізи для встановлення діагнозу Тимошенко, а сама ув'язнена від тестів не відмовлялася.

Читате також:

Німецькі лікарі офіційно заявили, що Тимошенко «серйозно хвора»

Канадським лікарям не дозволили взяти аналізи у Тимошенко

Угода з ЄС підписана не буде, поки Тимошенко у в’язниці, — посол Німеччини

Власенко: За наказом Януковича над Тимошенко знущаються в колонії

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...