День журналіста: Іванющенко подав до суду на журналістів

6 червня 2011 в 10:47
Народний депутат Юрій Іванющенко подав до суду на редактора «ОстроВ» Сергія Гармаша, а також на журналіста Станіслава Речинського і власника сайту «Скунс-інфо» Костянтина Долгова. У позові Ю.Іванющенко вимагає спростувати інформацію, опубліковану 4 роки тому.

Справа перебуває у провадженні Київського районного суду Донецька. Перше судове засідання відбудеться 9 червня.

«Визнати такими, що не відповідають дійсності і принижують честь та гідність Іванющенка Юрія Володимировича відомості, викладені і поширені Речинським Станіславом Фредовичем у статті «Кілери і бариги», яку 8.10.2007 було розміщено на веб-сайті...», - йдеться у зверненні депутата.

Зокрема, Ю.Іванющенко просить суд задовольнити його вимогу про спростування інформації, що він «є ватажком злочинного організованого угрупування, яке скоїло понад 40 замовних вбивств».

Окрім того, позивач називає недостовірною інформацію, що через нього було «замовлено» вбивства президента футбольного клубу «Шахтар» Ахатя Брагіна та колишнього голови Азовського морського пароплавства Анатолія Бандури.

Від редактора «ОстроВ» і власника «Скунс-інфо» Ю.Іванющенко вимагає публікації спростування недостовірної інформації та вилучення вищевказаної статті зі сторінок їхніх сайтів.

22 жовтня 2007 року на сайті «ОстроВ» було розміщено повний передрук статті з сайту «ОРД» під авторством Святослава Речинського «Кілери і бариги».

Згідно з Цивільним кодексом України, термін позовної давності у справах про спростування недостовірної інформації, опублікованої у ЗМІ, визначений в 1 рік і в даному випадку закінчився три роки тому.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...