Топ Новини

Данія допоможе парафувати угоду про асоціацію України з ЄС

7 березня 2012 в 07:39
Данія протягом найближчих тижнів готова забезпечити парафування угоди про асоціацію України з ЄС. Радник президента України зазначив, що данська сторона з розумінням поставилася до окремих внутрішньополітичних подій у країні.

Данія готова забезпечити парафування угоди про асоціацію України та Європейського Союзу у березні.

«Данське головування підтвердило готовність до забезпечення парафування угоди про асоціацію протягом найближчих тижнів», - повідомив радник президента - керівник Головного управління з міжнародних відносин Адміністрації президента Андрій Гончарук.

Говорячи про перспективи укладення угоди про асоціацію, Гончарук відзначив, що, враховуючи стратегічне значення і надзвичайну важливість цього документа як для України, так і для Євросоюзу, сторони повинні докласти всіх зусиль для якнайшвидшого парафування угоди та її підписання до кінця 2012 року.

За його словами данська сторона з розумінням поставилася до аргументації Києва з приводу безпідставності зв'язку питання підписання угоди про асоціацію з окремими внутрішньополітичними подіями у нашій країні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Брюссель і Київ зайшли у глухий кут у питанні асоціації, оскільки підписання та ратифікація відповідної Угоди «фактично заблоковані в результаті дій України».

Читайте також:

Янукович вимагає узгодити з ЄС текст Угоди до 15 березня

Київ і Брюссель знаходяться на роздоріжжі, - комісар ЄС

ЄС вимагає виконати політичні умови для підписання Угоди про асоціацію

Тимошенко просить ЄС не зволікати з укладанням асоціації з Україною

ЄС знову нагадав Україні, що Угода про асоціацію залежить від справи Тимошенко

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...