Данилишин не виключає своєї участі у парламентських виборах

18 травня 2011 в 05:22
Екс-міністр економіки Богдан Данилишин не виключає можливості своєї участі у виборах депутатів Верховної Ради України 2012-го року.

«Нехай закінчиться 2011 рік - будемо бачити, як буде формуватися виборче законодавство України, яким шляхом будуть йти політичні процеси в Україні, і тоді будемо приймати рішення про участь або неучасть у виборах 2012-го року».

Б.Данилишин повідомив, що зараз займається науковою діяльністю і заробляє на життя лекціями, навчанням чеських студентів та аспірантів.

Він також висловив сподівання про те, що якомога швидше його адвокатам вдасться зняти висунуті проти нього звинувачення в Україні.

Нагадаємо, у
серпні 2010 року Данилишина було оголошено у міжнародний розшук за обвинуваченням у завданні державі збитків на 13,9 мільйона гривень. У серпні 2010 року Данилишина було оголошено у внутрішньодержавний і міжнародний розшук. 19 жовтня його затримали на території Чехії на основі запиту в Інтерполі.

Генпрокуратура розслідує щодо Данилишина кримінальну справу, порушену за фактом заподіяння ним збитку державі на 4,5 мільйона гривень при узгодженні ДП «Міжнародний аеропорт "Бориспіль" застосування процедури закупівлі в одного учасника. Українська опозиція вважає арешт Данилишина переслідуванням з політичних мотивів.

Він був міністром в уряді Тимошенко з 2007 по 2010 роки.
26 жовтня партія ВО «Батьківщина» та її лідер Юлія Тимошенко звернулася до керівництва Чехії з проханням надати політичний притулок Данилишину.

14 січня Богдан Данилишина було звільнено у Чехії з-під варти у зв'язку з наданням йому статусу політичного біженця. 

18 січня Глава прес-служби Генеральної прокуратури України Юрій Бойченко заявив, що, незважаючи на надання Чехією екс-міністру економіки України Богдану Данилишину політичного притулку, Генеральна прокуратура України не має наміру закривати проти нього кримінальну справу.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...