Топ Новини

Далай-лама стурбований дотриманням прав людини в Україні

12 грудня 2011 в 20:23
Духовний лідер Тибету, нобелівський лауреат Далай-лама висловив стурбованість сучасним становищем із дотриманням прав людини і демократії в Україні.

Як повідомляється на сайті громадської організації "Українська європейська перспектива", про це він сказав у неділю в Празі. У зустрічі також взяли участь екс-міністр розвитку і європейських зв'язків (Франція) Бернар Кушнер, лауреат Нобелівської премії миру, захисник прав людини (Іран) Ширін Ебаді, дисидент і правозахисник (Китай) Ян Дзяньлі.

Глава ГО "Українська європейська перспектива", міністр економіки в уряді Юлії Тимошенко Богдан Данилишин передав Далай-ламі лист про сучасну ситуацію з дотриманням прав людини в Україні, захисту прав людини і політичних переслідувань, ув'язнення лідера опозиції Ю. Тимошенко та інших опозиційних діячів та членів колишнього уряду.

Далай-лама при цьому зазначив, що його турбує сучасне становище з дотриманням прав людини в Україні. "Це він, зокрема, продемонстрував, підписавши на початку осені відкритий лист в Україну, в якому була виражена стурбованість з приводу порушення принципу верховенства права в ході справи над Юлією Тимошенко", - підкреслили в "Українській європейській перспективі".

Далай-лама в своєму виступі також висловив своє бачення сучасного розвитку світової цивілізації, оцінив проблеми дотримання прав людини і демократії в різних країнах світу. Він підкреслив взаємопов'язаність всього людства в XXI столітті: "Ми всі подумки ближче. Усі 7 мільярдів людей мають право на щастя. Придушення політичного інакомислення таїть у собі внутрішні проблеми, які призводять до того, що з'являється ще більший розрив на рівні добробуту, систематична корупція і деградація навколишнього середовища".

Учасники зустрічі закликали всі країни і народи об'єднатися для протидії новим викликам світової кризи, допомагати один одному у дотриманні прав людини та боротьби з бідністю.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...