Топ Новини

ЦВК звинуватили у навмисному небажанні встановлювати результати виборів у проблемних округах

15 квітня 2013 в 16:48

З бюджету на відеокамери витратили 1 млрд грн, проте ЦВК відмовилася використовувати дані відеозаписів для фіксації перемоги опозиційних кандидатів.

pervomaysk.jpg
Міліціонери виносять протоколи у проблемному окрузі у Первомайську
novosti-n.mk.ua

Центральна виборча комісія мала всі підстави встановити результати виборів на п'яти проблемних округах на користь кандидатів від опозиції, проаналізувавши відеоматеріал, знятий камерами спостереження.

Такий висновок зробила Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань розслідування фактів перегляду волевиявлення Українського народу на парламентських виборах 2012 року, повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

Як зазначив засіданні член ТСК народний депутат Руслан Князевич, ЦВК відмовилася встановлювати результати виборів на округах № 197 та № 132, оскільки отримала від окружних виборчих комісій оригінали протоколів дільничних комісій, які відрізняються від тих оригіналів, які є у суб'єктів виборчого процесу (кандидатів).

При цьому, за його словами, ЦВК не прийняла до уваги видеометариал, на якому чітко видно і чути, як на ділянках встановлюють результати і записують в протокол.

"Попередній висновок чіткий і однозначний: всі дані, які є в оригіналах протоколів, наданих від суб'єктів виборчого процесу, збігаються з даними, які зафіксовані на відеозаписах. Це свідчить про те, що ЦВК не до кінця виконала ті повноваження, які на неї покладено, відмовилася, свідомо чи несвідомо, використовувати такий важливий доказ, як відеозапис", - підкреслив народний депутат.

При цьому Князевич нагадав, що з держбюджету було витрачено 1 млрд грн для встановлення відеоспостереження на дільницях.

Нагадаємо, після парламентських виборів, які пройшли 28 жовтня, Центральна виборча комісія визнала неможливим встановлення достовірних результатів голосування в 5 одномандатних округах- №94, 132, 194, 197, 223.

6 листопада Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити у цих округах повторні вибори.

Коли саме вони будуть проводитися, поки не відомо.

Читайте також:

ЦВК очікує від Ради законодавчої можливості провести повторні вибори у п'яти проблемних округах

ЦВК не може провести вибори у проблемних округах без спеціального закону

Провладного кандидата на сфальсифікованому окрузі у Первомайську повернули на роботу

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...