Cудмедекспертиза Тимошенко прискорить винесення вироку у справі ЄЕСУ, - Власенко

25 червня 2012 в 11:48
Власенко вважає, що постанову суду про проведення судмедекспертизи екс-прем'єру було прийнято з метою того, щоб якомога швидше винести вирок у справі ЄЕСУ. Захисник зазначив, що раніше надавав суду висновок німецьких лікарів про стан здоров'я Тимошенко, тому, з його точки зору, суд має об'єктивну інформацію.
vlasenko.jpg
byut.com.ua

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко називає постанову суду про проведення судмедекспертизи екс-прем'єру абсурдною і безпрецедентною.

«Це черговий безпрецедентний випадок, коли людина перебуває у стаціонарному медичному закладі на лікуванні, а їй призначають експертизу на стадії, коли клопотання не передбачено. У нас абсурдна ситуація. Юлія Володимирівна перебуває на лікуванні в медичній установі. Людина хворіє і ніхто не ставить це під сумнів. Якщо вона здорова, виписуйте її з лікарні а потім ставте питання про якісь експертизи», - сказав адвокат.

Він також зазначив, що тричі надавав суду висновок німецьких лікарів про стан здоров'я екс-прем'єра. Тому, з його точки зору, суд має об'єктивну інформацію про її здоров'я.

«Я сьогодні передав ще один висновок лікарів клініки «Шаріте», але суд він не цікавить. Суду потрібна експертиза тих самих лікарів, які півроку говорили, що Тимошенко здорова, тих самих людей, які пропонували її лікувати у камері Качанівської колонії», - сказав Власенко.

Захисник зазначив, що постанова суду також обмежує експертів у термінах проведення експертизи до 10 липня, коли призначено наступне засідання суду у справі.

На його думку, мета призначення судмедекспертизи - якомога швидше винести вирок у справі «ЄЕСУ».

«Вони хочуть, щоб Тимошенко була присутня на судовому засіданні, а не брала в ньому участь. Це грубе порушення права на захист», - підкреслив Власенко.

Нагадаємо, стосовно Ю.Тимошенко порушено нову кримінальну справу за покладання боргів корпорації ЄЕСУ на бюджет України. В СБУ підкреслюють, що підставою для порушення нової кримінальної справи проти екс-прем'єра України, лідера партії «Батьківщина» Ю.Тимошенко став лист Міноборони РФ Кабінету міністрів, в якому порушувалося питання погашення заборгованості ЄЕСУ в сумі 405,5 млн дол.

За інформацією СБУ, обвинувачення у цій справі Ю.Тимошенко було пред'явлено 12 жовтня.

Раніше міністр юстиції Олександр Лавринович повідомляв, що у міністерстві фінансів немає ніякої інформації, яка б підтверджувала надання державних гарантій за зобов'язаннями корпорації ЄЕСУ.

Читайте також:

Захист просить дати Тимошенко «нормально похворіти»


Для Тимошенко в залі суду встановили скляний бокс з квітами і картинами

На суд проти Тимошенко щодо ЄЕСУ прибули спостерігачі Європарламенту

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...