Cуд вирішив допитати Турчинова, а Бойко - відмовився

4 серпня 2011 в 18:11
Печерський суд вирішив викликати в якості свідків у справі Юлії Тимошенко колишнього першого віце-прем'єр-міністра Олександра Турчинова і екс-керівника апарату прем'єра Михайла Лівінського. Водночас суд відмовився викликати як свідка міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка.
web_turchinov.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Таке рішення суд прийняв на засіданні.

Крім того, суд відмовився залучити за клопотанням Ю. Тимошенко колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишнього віце-прем'єр-міністра Григорія Немирю, колишнього міністра праці та соціальної політики Людмилу Денисову, колишнього виконуючого обов'язки міністра фінансів Ігоря Уманського, колишнього міністра вугільної промисловості Віктора Полтавця, колишнього віце-прем'єр-міністра Івана Васюника, колишнього заступника голови Головного
контрольно-ревізійного управління Наталію Рубан, а також представника компанії Ernst & Young в зв'язку з передчасністю клопотання про залучення цих людей в якості свідків.

Суд зазначив, що Ю. Тимошенко зможе ще раз заявити клопотання про залучення цих осіб як свідків після вивчення письмових доказів у справі.

На думку захисника Ю. Тимошенко Юрія Сухова, відмова заслухати цих свідків порушує принцип змагальності сторін.

Водночас, суд відмовився задовольнити клопотання прокуратури про допит в якості свідка міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка.

Суд обгрунтував своє рішення тим, що в клопотанні не зазначено адреси проживання Ю. Бойка, і визнав дане клопотання передчасним.

Як повідомлялося, суд у справі Ю. Тимошенко допитує свідків з 26 липня.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...