Cуд може перенести розгляд апеляції Тимошенко

1 грудня 2011 в 09:35
Суддя-доповідач на попередньому розгляді скарги екс-прем'єра Юлії Тимошенко на вирок у «газовій справі» Олена Сітаєва віддалилася у дорадчу кімнату для ухвалення рішення за клопотанням захисту екс-прем'єра про зупинення провадження щодо апеляції у зв'язку з хворобою Ю.Тимошенко.
appelyacion_court_1_apelyacia_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це суддя сказала, вислухавши думки учасників процесу щодо можливості проведення попереднього засідання без участі Ю.Тимошенко.

На попередньому розгляді апеляції Ю.Тимошенко на вирок
у «газовій справі» суд з'ясовував можливість проведення попереднього засідання без участі екс-прем'єра.

Нагадаємо, сьогодні суд розпочав розгляд апеляції на вирок Тимошенко.

Печерський райсуд Києва 11 жовтня визнав Ю.Тимошенко винною у «газовій справі». Зокрема, суд визнав, що екс-прем'єр перевищила повноваження при підготовці директив для газових перемовин з РФ у 2009 році.

Ю.Тимошенко засуджено на 7 років позбавлення волі
, цей термін починається з 5 серпня, коли екс-прем'єра було арештовано в залі суду. Крім того, Ю.Тимошенко заборонено протягом трьох років обіймати посади на держслужбі.

Суд також задовольнив позов НАК «Нафтогаз України» до Ю.Тимошенко, згідно з яким вона повинна відшкодувати збиток компанії на суму понад 1,5 млрд грн.

24 жовтня захист Ю.Тимошенко подав апеляцію щодо «газової справи».

21 жовтня захисник Ю.Тимошенко заявив, що проект апеляції на вирок Печерського суду Києва щодо екс-прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко складається зі 120 сторінок.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...