Топ Новини

CMF: Суд над Тимошенко несумісний з прагненням України до Європи

27 серпня 2011 в 07:59
Неурядова європейська організація «Форум Кран-Монтана» (Crans-Montana Forum) заявляє, що суд над Юлією Тимошенко викликає серйозну тривогу за стан верховенства права в Україні. Про це від імені правління форуму заявив його голова Жан-Поль Картерон.

 «Ми надзвичайно стурбовані повідомленнями про події в Печерському районному суді, кульмінацією яких став арешт колишнього прем'єр-міністра України і лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. «Форум Кран-Монтана» і його учасники відзначають необхідність справедливих, прозорих та незалежних судових процесів, які б допомогли уникнути враження про вибірковість правосуддя. Тому ці події викликають серйозну тривогу за стан верховенства права в Україні», - заявив Ж.-П.Картерон.

Він підкреслив, що поняття вибірковості правосуддя несумісне з євроінтеграційними прагненнями України.
 
«Форум Кран-Монтана», який з 1989 року працює з метою демократизації Східної Європи, знову хотів би зробити акцент на високих стандартах, які очікують від країни, яка хоче політичної асоціації з ЄС», - говориться в заяві.
 
«Форум Кран-Монтана» створено в 1986 році. До його складу входять відомі політичні діячі Франції, Швейцарії та інших країн. Форум співпрацює з Радою Європи і користується підтримкою європейських ділових кіл. Головне завдання «Форуму Кран-Монтана» - сприяння організації прямих контактів між представниками ділових кіл, державними та політичними діячами різних країн. Особлива увага приділяється розвитку діалогу і співпраці між Західною Європою і країнами Центральної та Східної Європи.
 
У 2005 році «Форум Кран-Монтана» удостоїв Ю. Тимошенко нагороди «За боротьбу за демократичні цінності».
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...