Топ Новини

Чорнобильці біля ВР вимагають відкликати законопроект про скорочення пільг

20 вересня 2011 в 06:59
Активісти чорнобильських організацій проводять пікетування Верховної Ради, протестуючи проти скорочення пільг.
afgan_miting_berkut_voenniy.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Чорнобильці вимагатимуть від ВР відкликати законопроект №9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» і негайно покращити медичне, житлове, пенсійне забезпечення чорнобильців.

9 вересня Верховна Рада України прийняла у першому читанні урядовий проект Закону України "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень" (№ 9127).
Даним законопроектом, по суті, скасовується низка пільг для громадян, постраждалих від аварії на ЧАЕС. Також передбачається скасувати низку пільг для громадян, які проживають на територіях радіоактивного забруднення, медичним і фармацевтичним працівникам, учасникам бойових дій та особам, прирівняних до них.
Окрім того, законопроектом передбачено скорочення пільг для учасників війни та ветеранів праці, а також особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
Проектом закону також пропонується надати Кабінету міністрів право визначати розміри і механізми виділення соціальної допомоги та пільг.
Законопроектом пропонується встановити, що погашення вже існуючої заборгованості за судовими рішеннями, відповідальність за виконання яких несе держава, буде здійснюватися в порядку і в терміни, встановлені Кабінетом міністрів України з урахуванням результатів аналізу наявних фінансових ресурсів держави.

ZN.UA. Нагадаємо, для того, щоб документ отримав підтримку депутатів, його модифікували в інший законопроект - №9127. А саме: після того, як комітети Ради висловилися проти внесення №7562 до порядку денного, Кабінет Міністрів 8 вересня подав новий законопроект №9127, текст якого повторює №7562 за винятком норми про можливість приватизації української ГТС.

Детально про це у своїй статті для ZN.UA пише голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...