Топ Новини

«Чорні піарники» закидали Одеську область газетами і листівками проти КПУ

8 жовтня 2012 в 13:28
До прикладу, у містах Южному, Ананьєв (Ізмаїльський район), Березівка​​, смт Фрунзівка ​​поширюються друковані видання з величезними тиражами і вигаданим змістом про діяльність Компартії.
f_18240423351349694489.jpg
golos.ua

У деяких районах Одеської області поширюється література, що компрометує Компартію України та її лідера Петра Симоненка.

У розпорядження редакції ГолосUA потрапив цікавий документ, в якому дається детальна розкладка щодо роботи «чорних піарників» у південному регіоні.

До прикладу, у містах Южному, Ананьєв (Ізмаїльський район), Березівка​​, смт Фрунзівка ​​поширюються друковані видання з величезними тиражами і вигаданим змістом про діяльність Компартії.

На сьогоднішній день виходять такі видання: газета «ПРАВДА» (ОІЧ замовлення № 3007, тираж 200 000, відповідальний Апчел В.І.), листівка «П'ять причин, чому за комуністів голосувати не можна» (замовник Громадська організація «Право вибору», тираж 100000 відповідальний Апчел В.І.), листівка «Комуністи хто вони?» (вихідні дані взагалі відсутні), листівка «Сім запитань, які дуже не подобаються нинішнім українським комуністам» (замовник Громадська організація «Право вибору», тираж 100 000 відповідальний Апчел В.І.), буклет кольоровий «Петро Симоненко. Портрет казкового героя» (замовник Громадська організація «Право вибору», тираж 100 000 відповідальний Апчел В.І.). Як бачимо, справа рук однієї структури: з одним замовником, з одним «почерком» і однією метою ...

Також, в деяких районах Одеської області поширюється інформація про те, що фракція КПУ голосувала за скасування мораторію на продаж землі с\г призначення.

Як повідомило наше джерело в Одеській області, у «чорну» команду увійшли нинішні функціонери від ПР. Скажімо, голова PR-відділу «проти КПУ» - Олександр Мірошниченко, депутат Одеської міської ради VI скликання, який представляє фракцію ПР. На нього, як нам стало відомо, покладена почесна місія контролювати наповнення друкованих ЗМІ різного роду пасквілями. За деякими даними, депутат ще й вважається довіреною особою губернатора Едуарда Матвійчука.

Крім того, у команді «чорних піарників» числиться Іван Марзак, глава Комінтернівської РДА Одеської області, поставлений на цю посаду тим же губернатором після гучної справи про хабарництво. Він, за достовірною інформацією, відповідає за розвезення і розповсюдження друкованої продукції.

Членом команди так само вважається такий собі Володимир Носач, помічник голови Одеської обласної Ради Пундика. Він так само відомий, як екс-глава друкарні «Чорноморська комуна» (там друкуються газети одеської обласної ради та облдержадміністрації). Не зайвим буде згадати, що на минулих виборах проти нього, як керівника друкарні, прокуратура і СБУ порушили кримінальну справу за фактом незаконного друку бюлетенів. Після скандалу, тодішній начальник Штабу ПР в Одеській області, а нині губернатор Матвійчук взяв його «на поруки», влаштувавши радником глави Одеської облради. Зараз на нього покладена місія - контролювати друк компрометуючих бойових листівок ПР. Є ще в компанії «чорних піарників» Олександр Пресман, відповідальний за фінансування компанії, спрямованої проти КПУ. Зараз джерела його називають як куратора PR-програми губернатора Одеської області Матвійчука з підкупу населення за бюджетні гроші «Народний бюджет». А ось у 2004-му він був лідером помаранчевих "революціонерів" в Одеській області.

Читайте також:

Симоненко: Влада розв’язала проти комуністів пропагандистську війну

Шахти Кривого Рогу принесли дохід у 9 бюджетів міста у «чужу кишеню» — Симоненко

Найбільше фальсифікацій буде на сході та півдні України, — Симоненко

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...