Чеський колишній сенатор оголосив голодування на підтримку Тимошенко

3 травня 2012 в 12:54
Колишній чеський сенатор з 29 квітня п'є тільки воду, і таким чином має намір домогтися того, щоб чеські політики почали перейматися ще більшою мірою ув'язненням Тимошенко і українським правосуддям. Він припинить голодування після того, як припинить голодування і Тимошенко.

Колишній сенатор Чехії від Партії громадянських демократів Властіміл Сегнал почав голодування на знак солідарності з екс-прем'єром України Юлією Тимошенко.

Як повідомляє Радіо Прага, Сегнал з 29 квітня п'є тільки воду, і таким чином має намір домогтися того, щоб ув'язненням Тимошенко і українським правосуддям чеські політики почали перейматися ще більшою мірою.

На його думку, президент Чехії Вацлав Клаус повинен відвідати Україну і обговорити зі своїм українським колегою Віктором Януковичем обставини, пов'язані з ув'язненням Тимошенко, яка продовжує голодування.

За словами Сегнала, він припинить голодування після того, як припинить голодування і Тимошенко.

Разом з цим, спікер нижньої палати парламенту Чехії Мирослава Нємцова закликала чеських жінок-парламентаріїв приєднатися до її листа, адресованого голові українського парламенту Володимиру Литвину. У ньому Нємцова вимагає гуманного поводження з Тимошенко і дотримання прав людини.

Нагадаємо, президент Чехії Вацлав Клаус скасував свою участь у саміті президентів країн Центральної Європи, який відбудеться в середині травня у Криму. Представник президента Чехії заявив, що рішення пов'язане зі справою колишнього українського прем'єр-міністра Тимошенко.

Читайте також:

Президент Чехії скасував візит в Україну через справу Тимошенко

Тимошенко продовжує голодувати і просить світ не зупиняти тиск на українську владу

Росія намагалася вплинути на рішення України щодо Тимошенко, заявили у Кремлі

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...