Топ Новини

Черговий свідок заявив, що День міліції з Луценком святкував законно

17 січня 2012 в 14:00
Документи щодо відзначення Дня міліції візувалися юристами, господарським управлінням, Департаментами кадрового та ресурсного забезпечення - законність документів перевіряв кожний структурний підрозділ, заявив свідок.
5_07_lucenko__72_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У ході допиту колишній заступник директора Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку МВС України Олександр Лихолат зазначив, що документи щодо відзначення Дня міліції візувалися юристами, господарським управлінням, Департаментами кадрового та ресурсного забезпечення.

«У мене особисто також претензій не було», - зазначив О.Лихолат, якого цитує прес-служба "Народної самооборони".

Свідок О.Лихолат також заявив, що на нього ніхто не тиснув у питанні візування документів.

«Витрати бюджетних коштів були передбачені виключно на оренду залу Палацу «Україна», на концерти бюджетні гроші не витрачалися», - заявив свідок.

Також свідок повідомив, що підписував платіжне доручення на перерахування коштів Палацу «Україна» за надані послуги. За словами свідка, «підставою для оплати був договір із Палацом «Україна» та акт виконаних робіт».

«За своїми функціональними обов’язками у мене було право першого підпису», - зазначив свідок О.Лихолат.

Також свідок повідомив, що підписані платіжки були відвезені у Держказначейство для оплати, платіжки пройшли і кошти були перераховані на рахунок Палацу «Україна».

«Всі заходи, які оплачувало Міністерство внутрішніх справ, повинні бути передбачені паспортом бюджетної програми, і цей в тому числі. В іншому випадку казначейство не пропустило би платіж», - наголосив свідок О.Лихолат.

Нагадаємо, сам Ю.Луценко днями заявив, що справа «отримала зовнішній імпульс» для якнайшвидшого її завершення.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...