Топ Новини

Через «Євреїв проти Гурвіца» в Одесі заборонили покладання квітів до пам'ятника Шевченку

23 серпня 2011 в 08:24
Суддя Окружного адміністративного суду Одеської області Ольга Тарасишина в повному обсязі задовольнила позов виконкому Одеської міськради про заборону мирних зібрань опозиційних політичних сил, запланованих на День Незалежності, зокрема церемонії покладання квітів до підніжжя пам'ятника Тараса Шевченка та проведення мітингу на підтримку демократії й законності в країні.

Як заявив заступник голови міської організації ВО «Батьківщина» Володимир УСОВ, «таким чином одеситів позбавили їх конституційного права на мирні зібрання».

За його словами, «влада в черговий раз постаралися перетворити суд на фарс: до заявок партій «Батьківщина», НРУ, ПРП, «Свобода» на проведення мирних зборів у День Незалежності суд долучив заяви таких організацій, як «Євреї проти Гурвіца», «Євреї за Ісуса» і їм подібні, які або не зареєстровано, або про діяльність яких ніхто не знає. Однак це не завадило суду при розгляді позову послатися на те, що між організаціями, що відзначають День Незалежності, може відбутися конфлікт, який здатний нанести шкоду громадянам».

«Примітно, що при цьому суд не визнав відповідачами за позовом представників партій «Батьківщина» й "Реформи і порядок», хоча наші прізвища вказані в заявках на проведення мирних зборах 24 серпня», - зазначив В. Усов.

Раніше DT.UA повідомляло про те, що організація "Євреї проти Гурвіца" хотіла здійснити у Львові 22 червня антифашистський мітинг, що розцінено правоохоронними органами, як планування чергової провокації.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...