Топ Новини

Через чотири місяці після виборів найбільше розчарувалися виборці Партії регіонів

14 березня 2013 в 15:57

У правильності свого голосування на парламентських виборах в жовтні 2012 року впевнені тільки 69% виборців Партії регіонів.

Партия регионов
Прихильники Партії регіонів
blog.tui.ua

Українці в цілому не розчарувалися в діяльності тих партій, за які голосували, свідчить соцопитування, проведене фондом "Демократичні ініціативи".

Коментуючи на прес-конференції результати опитування, директор фонду Ірина Бекешкіна зазначила, що більшість виборців (77%) ще не розчарувалися в партіях, які вони обирали на парламентських виборах і вважають свій вибір правильним.

Найбільше впевнені в правильності свого вибору виборці ВО "Свобода" (93%), Компартії України (86%), партії "УДАР" (84%) і "Батьківщина" (83%).

Трохи менша впевненість у правильності свого вибору у виборців Партії регіонів - 69%.

Що стосується ставлення українців до блокування Верховної Ради, то відносна більшість його підтримує.

За результатами опитування, 43% респондентів сприймають блокування позитивно, оскільки вважають за необхідне виконання депутатами вимоги Конституції, 31% - вважають блокування парламенту негативним.

Серед тих, хто добре ставиться до блокування Верховної Ради, виборці "Свободи" (80%), "Батьківщини" (71%), "УДАРу" (64%).

Серед виборців Партії регіонів найбільше тих, хто налаштований на компроміс у роботі парламенту - 56%.

Опитування показало, що тільки 14% респондентів в основному задоволені тим, як працює Верховна Рада, 77% - переважно або зовсім незадоволені.

Між тим, за діяльністю парламенту постійно стежать тільки 17% населення, 36% - час від часу, 25% - іноді, а 22% - не цікавляться роботою українського парламенту взагалі.

Загальнонаціональне опитування проводив фонд "Демократичні ініціативи" разом з Київським міжнародним інститутом соціології з 5 по 13 березня. Опитування проводилося в 109 населених пунктах у всіх областях України і Криму. Опитано 2037 респондентів. Помилка вибірки не перевищує 2,3%.

Читайте також:

Більшість киян підтримують ідею висування єдиного кандидата від опозиції на виборах мера

Тільки 12% українців підтримують позбавлення депутатських повноважень через суд

Соціологи вважають Тягнибока найбільш слабким суперником Януковича у другому турі

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...