Топ Новини

Чечетов запевнив, що закон про наклеп до виборів приймати не будуть: Ми хочемо перемогти красиво

25 вересня 2012 в 13:47
За словами Чечетова, Партії регіонів потрібна спокійна обстановка до виборів. "Я вам гарантую, що до виборів жоден соціально вибухонебезпечний закон, який може загострити політичну ситуацію і викликати розкол у країні, прийматися не буде - ні про мови, ні про наклеп", - заявив він.
chechetov.jpg
ukranews.com

Перший заступник керівника фракції Партії регіонів Михайло Чечетов заявляє, що до виборів закон про наклеп прийнятий парламентом не буде.

Про це він сказав в ході засідання круглого столу у вівторок в Києві на тему законопроекту про наклеп.

"Я вам гарантую, що до виборів жоден соціально вибухонебезпечний закон, який може загострити політичну ситуацію і викликати розкол у країні, прийматися не буде - ні про мови, ні про наклеп", - заявив він.

За словами Чечетова, Партії регіонів потрібна спокійна обстановка до виборів. "Ми хочемо перемогти красиво, чесно, прозоро. Тому нам не потрібні ніякі політичні катаклізми з прийняттям якихось законів", - заявив він.

- Стартувала акція протесту проти законопроекту про наклеп

- Регіонал пообіцяв прийняти закон про наклеп, щоб журналісти «не писали фігню»


Депутат також висловив переконання, що цей закон не буде прийнятий доти, поки не будуть проведені "щонайширші дискусії в суспільстві".

"Поки ми не вийдемо на єдине розуміння, в якій редакції треба виносити закон, цей закон розглядатися не буде", - запевнив Чечетов.

При цьому, за словами Чечетова, головним завданням законопроекту є очищення політики.

"У нас є 2% засобів масової інформації, які пишуть замовні статті і, таким чином, знищують чесних політиків. Без чесної журналістики не буде і чесної влади, тому завданням закону є встановлення цивільної відповідальності, в тому числі і журналістів, за їхні матеріали, а, очистивши журналістику, ми зможемо очистити політику", - додав він.

Нагадаємо, 18 вересня парламент прийняв у першому читанні законопроект, що передбачає введення кримінального покарання за наклеп, у тому числі у вигляді обмеження волі на термін до трьох років.

Читайте також:

Єфремов на прикладі Москаля показав, що «ми живемо у країні наклепу»

Євросоюз закликав владу України не поспішати з прийняттям закону про наклеп

У Європі впевнені, що за допомогою закону про наклеп влада хоче посилити контроль над ЗМІ

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...