Топ Новини

БЮТівцям замість хворого Пшонки запропонували Блажівського. Вони відмовилися

3 червня 2011 в 10:39
16 народних депутатів фракції «БЮТ-Батьківщина» прийшли сьогодні до ГПУ поговорити з генпрокурором. Виявилося, що Пшонка на лікарняному.

Про це йдеться в заяві, поширеній прес-службою Генпрокуратури

Оскільки Віктор Пшонка знаходиться на лікарняному, а його перший заступник Ренат Кузьмін - у відрядженні, прийняти депутатів був готовий виконуючий обов'язки Генерального прокурора Євген Блажівський, але депутати на це не погодилися, йдеться в заяві.
 
У ньому також зазначається: "В електронних засобах масової інформації з'явилося повідомлення про те, що нібито Юлія Тимошенко не отримує відповіді на свої звернення до Генеральної прокуратури. Зазначена інформація не відповідає дійсності. Якщо депутати приходили до прокуратури для з'ясування саме цих питань, Євген Блажівський був готовий їх вислухати і надати вичерпні відповіді".

Нагадаємо, 26 травня Юлія Тимошенко подала генеральному прокурору України скаргу на постанови про порушення кримінальної справи щодо газових контрактів 2009 року і про залучення її як обвинуваченої у цій справі, а також на низку незаконних дій слідчих і прокурорів.

Зокрема, як повідомляє прес-служба партії «Батьківщина», у документі оскаржуються дії першого заступника Генерального прокурора України Рената Кузьміна.

Згідно з кримінально-процесуальним законодавством, Генеральний прокурор повинен особисто розглянути цю скаргу (як єдина особа в системі прокуратури, яка займає посаду вище Р.Кузьміна) і відповісти у 3-денний термін.

У той же час, Ю.Тимошенко стверджує, що досі не отримала відповіді на свою скаргу.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...