Бютівці просять перевести до лікарні Тимошенко, Луценка та Іващенка

10 листопада 2011 в 11:04
Влада не просто ізолює лідерів опозиції від суспільства, кидаючи їх за ґрати за абсурдними звинуваченнями, але й планує фізично знищити їх.
byut_.jpg
byut.com.ua

Про це йдеться заявили у прес-службі партії «Батьківщина».

У повідомленні наголошується, що здоров'я екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко різко погіршилося, а її захисник Сергій Власенко, який три дні домагався побачення з хворою Тимошенко, тільки у середу в другій половині дня зміг поспілкуватися з нею.

"Він підтвердив, що через прогресуючу хворобу хребта Ю.Тимошенко не може самостійно пересуватися. У той же час, під тиском влади їй відмовляють у якісній медичній допомозі, яку може бути надано тільки в медичній установі", - відзначили у прес-службі .

За інформацією «Батьківщини», лікарів, які проводили огляд Ю.Тимошенко, змушують фальсифікувати результати обстеження.

«Після огляду Ю.Тимошенко медична комісія зафіксувала ознаки загострення хвороби, неможливість самостійного пересування і рекомендувала якнайшвидше перевести екс-прем'єра до спеціалізованої клініки для проведення належної діагностики та лікування. Однак через два дні лікарів змусили переписати висновок так, щоб необхідність переведення Ю.Тимошенко до лікарні відпала», - йдеться в заяві.

«Здоров'я не тільки Ю.Тимошенко, а й Ю.Луценка, і В.Іващенка - під реальною загрозою. Тому ми вимагаємо негайного переведення до лікарні і забезпечення належного лікування», - заявили в партії.

«Ми також звертаємося до уповноваженого з прав людини, до міжнародних організацій з питань охорони здоров'я та правозахисних груп з проханням втрутитися у ситуацію і не допустити фізичного знищення політв'язнів», - підкреслили у БЮТ.

Нагадаємо, сьогодні прес-служба Міністерства охорони здоров'я України поширила заяву, в якій йдеться, що медична комісія, до складу якої увійшли провідні фахівці Національної академії медичних наук України, 7 і 9 листопада провела медичний огляд і обстеження Ю.Тимошенко.

«Висновки щодо стану здоров'я Тимошенко Ю.В. приймалися колегіально... Поважаючи право Тимошенко Ю.В. на збереження лікарської таємниці і відповідно до чинного законодавства, лікарі не можуть розголошувати діагноз і висновки», - заявили у МОЗ.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...