Топ Новини

БЮТ: Вирок Тимошенко оголосять у п’ятницю

6 вересня 2011 в 11:34
У фракції "БЮТ-Батьківщина" кажуть, що вирок екс-прем’єру Юлії Тимошенко найвірогідніше буде оголошений у п'ятницю, 9 вересня. Про це заявив депутат Верховної Ради Олександр Гудима.
5_07_lucenko_Tymoshenko__18_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Ми вважаємо, що вироку слід очікувати у п'ятницю, понеділок або вівторок. Найвірогідніший день – п'ятниця", - повідомив О.Гудима.

Він це пояснює тим, що після допиту Ю.Тимошенко, який вже розпочався у вівторок, мають відбутися дебати сторін.

Після цього, як припускає депутат, суддя Родіон Кірєєв готуватиме обвинувальний вирок, що може зайняти від кількох годин до цілого дня.

У партії "Батьківщина" твердять, що як тільки з усіх процедур буде видно, що вирок оголосять вже у найближчі години і буде відомий день, коли це станеться, то про це обов'язково повідомлять пресу і будуть вимагати доступу телекамер до зали суду.

Адвокат Ю.Тимошенко Олександр Плахотнюк теж говорить, що обвинувальний вирок буде винесено найближчими днями.

"Така поведінка суду, коли пришвидшується розгляд справи, свідомо ігнорується право на захист, свідчить про те, що і прокуратурі, і суду стало зрозуміло, що в діях нашої підзахисної Ю.Тимошенко відсутній склад злочину, який їй інкримінується, і всі докази, досліджені у судовому засіданні, свідчать про це", - сказав Олександр Плахотнюк.

Він додав, що "висновки ГПУ, зроблені в обвинувальному висновку, не підтверджуються. І тому такий темп і така поведінка судді свідчить про те, що і прокуратурі, і суду вже стало зрозумілим, що в діях Тимошенко немає складу злочину, а обвинувальний вирок доведеться оголошувати".

Сьогодні головуючий у суді Р.Кірєєв оголосив свідчення обвинуваченої, дані Ю.Тимошенко на досудовому слідстві. Після цього, Р.Кірєєв оголосив перерву у слуханні справи до 9:30 середи, 7 вересня, для того щоб захист екс-прем'єра мав можливість подати всі клопотання.

 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...