Бюджет-2012 не прозорий, в ньому більше можливостей для корупції і ручного розподілу коштів, - Герман

29 грудня 2011 в 08:18
«Є така тенденція, що в цьому бюджеті буде менше прозорості, більше можливостей для корупції, для непрозорих рішень, для ручного розподілу коштів, ніж було в минулому», – вважає рРадник президента.
german_22_12.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Якщо в минулому бюджеті передбачалися окремим рядком видатки на забезпечення розвитку української мови, то в цьому бюджеті все збили докупи... Різні програми йдуть в одному блоці, єдина цифра – це буде давати можливість для якихось непрозорих рішень», – зазначила Г.Герман.

Радник президента також звернула увагу на відсутність у держбюджеті-2012 окремої статті видатків на стипендії студентів. «Це збурює студентське середовище, студенти не знають, чи будуть індексовані стипендії», – сказала вона.  

«Є така тенденція, що в цьому бюджеті буде менше прозорості, більше можливостей для корупції, для непрозорих рішень, для ручного розподілу коштів, ніж було в минулому», – вважає Г.Герман, яку цитує прес-служба президента.    

«Дуже важливо буде збільшувати контроль, аби під час перегляду держбюджету врахувати ці моменти, бо вони  принципові. Це те, що нас турбує, це те, що турбує президента, коли йдеться про потребу перегляду бюджету в найближчий час», – підкреслила чиновниця.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...