Топ Новини

Британія готується до найбільшого за 10 років страйку

30 листопада 2011 в 07:37
У середу, 30 листопада, працівники державного сектору Великобританії оголосили страйк. До них приєдналися співробітники прикордонної служби та вчителі, передає Associated Press.

Як очікується, масштабна акція профспілок може стати найбільшим страйком у Великобританії за останні 10 років - у ній можуть взяти участь до 2 млн людей. Страйкарі протестують проти наміру влади провести низку хворобливих для бюджетного сектору реформ, у тому числі змінити умови виплати пенсій.

Кабінет міністрів країни у свою чергу вимагає від лідерів профспілок скасувати захід, тому що день простою коштуватиме британській економіці 500 млн фунтів стерлінгів, або близько 770 млн дол.

У результаті страйку, зокрема, на 12 годин буде зупинено роботу найбільшого у країні аеропорту Хітроу, що є важливим пересадочним пунктом для транзитних мандрівників. Окрім того, цього дня буде закрито близько 90% державних шкіл.

Останній великий страйк пройшов у Лондоні у липні 2011 року. У ньому взяли участь близько 500 тис. осіб.

Великобританія, як і всі країни Європи, відчуває на собі наслідки боргової кризи Старого Світу. Хоча вона зберегла власну валюту і не входить до єврозони, загальна ситуація у регіоні значно послаблює її економіку.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...