«Брати-мусульмани» отримали майже половину місць в єгипетському парламенті

21 січня 2012 в 14:47
У Єгипті оголошено підсумки складних виборів: половина місць отримали «Брати-мусульмани», ще чверть дісталася радикальним ісламістам.

У Єгипті за підсумками парламентських виборів - перших після повалення президента Хосні Мубарака - трохи менше половини депутатських мандатів отримає Партія свободи і справедливості, пов'язана із забороненим за Мубарака рухом «Брати-мусульмани». Такі офіційні дані про підсумки голосування, оголошені в суботу, 21 січня, в Каїрі.

На другому місці - ще більш радикальна ісламістська партія «Аль-Нур», у неї близько чверті місць у парламенті. На третьому місці - світська партія «Вафд».

Вибори до парламенту Єгипту проводилися за складною багатоступеневою схемою. Перше засідання новообраної Національної асамблеї, - нижньої палати парламенту - як очікується, пройде вже в понеділок, 23 січня.

У лютому, коли завершаться вибори у верхню палату, парламентарії сформують робочу групу з підготовки нової конституції. Вибори нового президента Єгипту повинні пройти до червня нинішнього року. Поки влада залишається в руках Вищої військової ради.

 

Читайте також
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...