Топ Новини

Болгарію і Румунію не пустили до Шенгену

22 вересня 2011 в 14:16
Болгарія і Румунія не увійдуть до Шенгенського простору в нинішньому році, як це передбачалося.

На засіданні Ради міністрів внутрішніх справ ЄС, що відбулося у четвер, 22 вересня, їх прийом заблокували Нідерланди та Фінляндія.

Для прийому нових членів у просторі відкритих кордонів потрібен консенсус усіх 25 країн, що входять до нього. Але серед цих країн зростає стурбованість тим, що Болгарія і Румунія не впораються із захистом зовнішніх кордонів від нелегальної імміграції.

«Наша позиція зрозуміла. Ми проти прийому (нових членів - ред.) у даний момент, - заявив міністр у справах імміграції Нідерландів Герд Леєрс. - Ми повинні бути впевнені, що шенгенські норми неухильно виконуються, зокрема, у галузі боротьби з корупцією та організованою злочинністю».

«Якщо це не так, то ви отримаєте двері на восьми кращих замках, по внутрішню сторону яких є хтось, хто пропускає всіх без розбору, і це буде серйозна проблема», - сказав він.

Як вважають джерела в ЄС, ніяких новин в сенсі прийому Болгарії та Румунії до Шенгену не варто чекати до наступного саміту ЄС, який відбудеться у Брюсселі в середині жовтня. У будь-якому випадку сумнівно, що ці дві країни увійдуть до Шенгену навіть у майбутньому році.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...