Топ Новини

Богатирьова помітила, як Захід втрачає інтерес до України

18 травня 2011 в 08:15
У той час, як Росія тягне Україну до "російського світу", країни Заходу втрачають до нашої країни інтерес, зазначила секретар РНБО України Раїса Богатирьова.
bogatyreva_26958.jpg
president.gov.ua

"З одного боку, Російська Федерація бажає нас якомога швидше залучити до російського світу, і Росія дуже швидко рухається в напрямку зміцнення своїх зовнішньополітичних позицій. З іншого боку, ми чуємо, як такі країни як США, як інші наші стратегічні партнери трохи втрачають інтерес до України, втрачає інтерес і Євросоюз", - заявила Р.Богатирьова на засіданні під час круглого столу "Україна - 2020: зовнішньополітичні виклики і можливості майбутнього десятиліття" у середу в Києві.

При цьому вона вважає, що влада України спільно з опозицією повинні виробити єдину позицію країни. На підставі такої позиції Україна буде відстоювати свої власні національні інтереси на зовнішньополітичній арені.

"Ми не можемо від виборів до виборів міняти напрям своєї зовнішньої політики. Наступність зовнішньої політики - основа прогнозованості країни", - сказала секретар РНБОУ.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...