Топ Новини

Більшість українців підтримають опозицію на виборах

25 квітня 2012 в 09:24
Соціологи прогнозують перемогу опозиції на парламентських виборах не тільки за партійними списками, але і в мажоритарних округах. Разом з тим, значній частині українців байдужа опозиційність партій і кандидатів.
_miting_ukrflag.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Відносна більшість українців (26,4%) з більшою симпатією ставляться до політичних партій, які є опозиційними до влади, провладні партії підтримували 18,7% респондентів, партіям, які не підтримують ні владу, ні опозицію, симпатизують 7,5% громадян. Про це свідчать дані опитування, проведеного Центром Разумкова в середині квітня.

Разом з тим, для 19,4% опозиційність чи не опозиційність не має значення, а 19,8% не підтримують ні владу, ні опозицію, а 8,1% не змогли відповісти на питання.

За єдиного кандидата від об'єднаної опозиції по округу готові проголосувати 23,3% опитаних, за кандидата від влади - 16,3%, за незалежного кандидата - 9,1%. Для 35,8% респондентів приналежність кандидата до влади чи до опозиції не є визначальною, а 15,5% опитаних не змогли відповісти.

Українці підтримують об'єднання опозиції перед виборами

Дослідження було проведено соціологічною службою Центру Разумкова з 14 по 19 квітня 2012 року. Було опитано 2008 респондентів у віці від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як стратифікована, багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі.

Опитування проводилося у 132 населених пунктах (із них 79 міських та 53 сільських). Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Читайте також:

Тимошенко виступає за квотний принцип при визначенні мажоритарних кандидатів

Об'єднана опозиція після виборів до Ради розділиться на окремі фракції

Тимошенко вимагає від об'єднаної опозиції до літа оприлюднити список кандидатів у депутати

Тимошенко назвала три аргументи для об'єднання опозиції

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...