Більшість українців вважають Тимошенко лідером опозиції

29 квітня 2013 в 15:28

Незважаючи на те, що Тимошенко вже майже два роки знаходиться у в'язниці, її, як і раніше, вважають лідером опозиції.

Юлия Тимошенко
Тимошенко - лідер опозиції
qiq.ru

Юлію Тимошенко вважають лідером української опозиції 31,6% опитаних Центром Разумкова, 22,9% - Арсенія Яценюка, 8,9% - Віталія Кличка, 7,7% - Олега Тягнибока, 2,3% - Петра Симоненка, 1,6% - Анатолія Гриценка, 0,9% - Юрія Луценка.

Тимошенко як лідера опозиції частіше за інших політиків називають жителі Заходу, Центру і Півдня країни, а на Сході - рівною мірою Тимошенко і Яценюка.

При цьому 36,3% опитаних вважають, що в новому скликанні Верховної Ради, порівняно з попереднім, ефективність діяльності опозиції не змінилася. 31,4% респондентів дотримуються думки, що ефективність опозиції зросла, а 16,6% - що, навпаки, вона знизилася.

Зростання ефективності діяльності опозиції відзначає відносна більшість жителів Західного регіону. Відносна більшість жителів Півдня і Сходу вказують, що ефективність її діяльності не змінилася, а в Центральному регіоні частки тих, хто вважає, що ефективність зросла, і тих, хто вважає, що вона не змінилася, рівні.

Дослідження було проведене Центром Разумкова з 12 по 16 квітня серед 2010 респондентів по всій Україні. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування здійснювалося у 132 населених пунктах (із них 79 міських і 53 сільських). Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Читайте також:

Моральна вага трьох лідерів опозиції менша, ніж одного Луценка, - Безсмертний

ЗМІ: Регіонали знайшли спосіб забезпечити перемогу Януковичу на виборах президента

Діяльність Януковича не підтримують понад 50% українців

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...