Більшість українців схвалила блокування парламенту опозицією

Поділитися
Більшість українців схвалила блокування парламенту опозицією Більшості українців сподобалося блокування Ради © klichko.org
Навіть серед прихильників Партії регіонів відносна більшість схвалила боротьбу опозиції з "кнопкодавством".

Більшість громадян України (55,4%) підтримують блокування засідань Верховної Ради, яке проводилося депутатами опозиційних фракцій з вимогою забезпечити особисте голосування депутатів. Не підтримують такі дії опозиції тільки 17,9% опитаних Центром Разумкова.

Підтримку блокування засідань парламенту висловили 85,4% респондентів, які на останніх парламентських виборах голосували за ВО "Свобода", 77,3% - представників електорату партії "УДАР", 74,4% - ВО "Батьківщина", 50,9% - Комуністичної партії і відносна більшість (38,2%) представників електорату Партії регіонів (серед останніх не підтримали дії опозиційних депутатів тільки 30,6%).

При цьому 20,3% опитаних вважають, що після того, як були внесені зміни в закон про регламент Верховної Ради, які повинні забезпечити особисте голосування народного депутата, опозиція цілком досягла заявлених цілей, 41,0% - що досягла частково, і 18,1 % - не досягла.

На думку 26,6% опитаних, розблокування роботи Верховної Ради на таких умовах є виграшем опозиції, на думку 6,5% - виграшем влади, 28,8% вважають, що виграли і влада, і опозиція, 17,0% - що і влада, і опозиція програли.

У ситуації, що виникла у зв'язку з блокуванням засідань Верховної Ради, найкраще враження у 34,9% респондентів викликають депутати від опозиції, на 12,2% - депутати від Партії регіонів, на 31,6% і перші, і другі однаковою мірою викликали погане враження, а на 5,6% - і перші, і другі рівною мірою справили гарне враження.

Дослідження було проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 1 по 6 березня 2013 року. Було опитано 2010 респондентів старше 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як стратифікована, багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування проводилося в 132 населених пунктах (із них 79 міських і 53 сільських). Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95. !zn

Читайте також:

Опозиція і влада обмінялись вимогами щодо розблокування Ради

Через чотири місяці після виборів найбільше розчарувалися виборці Партії регіонів

Азаров поскаржився, що опозиція заважає його конструктивній роботі

Регіонали пообіцяли розблоковувати Раду, якщо їм буде потрібно приймати закони

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі