Топ Новини

Більшість українців схвалила блокування парламенту опозицією

18 березня 2013 в 16:06

Навіть серед прихильників Партії регіонів відносна більшість схвалила боротьбу опозиції з "кнопкодавством".

Верховная Рада блокирование
Більшості українців сподобалося блокування Ради
door-money.info

Більшість громадян України (55,4%) підтримують блокування засідань Верховної Ради, яке проводилося депутатами опозиційних фракцій з вимогою забезпечити особисте голосування депутатів. Не підтримують такі дії опозиції тільки 17,9% опитаних Центром Разумкова.

Підтримку блокування засідань парламенту висловили 85,4% респондентів, які на останніх парламентських виборах голосували за ВО "Свобода", 77,3% - представників електорату партії "УДАР", 74,4% - ВО "Батьківщина", 50,9% - Комуністичної партії і відносна більшість (38,2%) представників електорату Партії регіонів (серед останніх не підтримали дії опозиційних депутатів тільки 30,6%).

При цьому 20,3% опитаних вважають, що після того, як були внесені зміни в закон про регламент Верховної Ради, які повинні забезпечити особисте голосування народного депутата, опозиція цілком досягла заявлених цілей, 41,0% - що досягла частково, і 18,1 % - не досягла.

На думку 26,6% опитаних, розблокування роботи Верховної Ради на таких умовах є виграшем опозиції, на думку 6,5% - виграшем влади, 28,8% вважають, що виграли і влада, і опозиція, 17,0% - що і влада, і опозиція програли.

У ситуації, що виникла у зв'язку з блокуванням засідань Верховної Ради, найкраще враження у 34,9% респондентів викликають депутати від опозиції, на 12,2% - депутати від Партії регіонів, на 31,6% і перші, і другі однаковою мірою викликали погане враження, а на 5,6% - і перші, і другі рівною мірою справили гарне враження.

Дослідження було проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 1 по 6 березня 2013 року. Було опитано 2010 респондентів старше 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як стратифікована, багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування проводилося в 132 населених пунктах (із них 79 міських і 53 сільських). Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Читайте також:

Опозиція і влада обмінялись вимогами щодо розблокування Ради

Через чотири місяці після виборів найбільше розчарувалися виборці Партії регіонів

Азаров поскаржився, що опозиція заважає його конструктивній роботі

Регіонали пообіцяли розблоковувати Раду, якщо їм буде потрібно приймати закони

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Lisovyk 18 марта, 20:14 Кому потрібне збіговисько кнопожаток і тушок. Звісно допоки не навчаться виконувати Конституцію доти немає що робити в Раді тим більше в самодержавній Україні Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...