Топ Новини

Білоруська опозиційна партія зняла своїх кандидатів з виборів

17 вересня 2012 в 07:03
Приводом для зняття кандидатів від партії Білоруський народний фронт послужило те, що влада не виконала умов, висунутих представниками демократичних сил. Раніше БНФ вважала можливою свою участь у парламентських виборах тільки в разі звільнення політв'язнів і включення представників партії до складу виборчих комісій.
bojkot.jpg
eastbook.eu

Партія Білоруський народний фронт (БНФ) у суботу на своєму з'їзді ухвалила рішення про зняття своїх кандидатів з парламентських виборів.

Після майже тригодинної дискусії на з'їзді прийнято рішення про те, що 31 кандидат від партії БНФ не буде брати участь у кампанії з виборів депутатів Палати представників.

Приводом для зняття кандидатів від партії БНФ послужило те, зазначає керівництво партії, що влада не виконала декілька умов, висунутих раніше представниками демократичних сил. Раніше БНФ вважала можливою свою участь у парламентських виборах тільки в разі звільнення політв'язнів і включення представників партії до складу виборчих комісій.

"Владі невигідна участь у виборах демократичних кандидатів, вони з самого початку показали, що не зацікавлені у вільних і демократичних виборах", - заявив голова партії БНФ Олексій Янукевич.

"Зняття з виборів дозволить нам зберегти зрозумілу і чесну позицію, спростить роботу з білоруським суспільством. Ми дійсно будемо мати чітку позицію і зможемо її доносити до людей", - сказав лідер партії БНФ.

Парламентські вибори в Білорусі пройдуть 23 вересня, до рішення про зняття кандидатів від партії БНФ на 110 місць в парламенті претендувало близько 360 кандидатів.

Читайте також:

Лукашенко зрозумів, що опинитися у щасливому демократичному майбутньому білорусам заважає психологія


Росія, Білорусь і Україна вагітні революцією, - Безсмертний

Білорусь інтенсивно вчиться збивати «плюшевий десант» (відео)

У Білорусі визначилися з датою парламентських виборів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...