Топ Новини

Білорусь не поверне послів країн ЄС через нові санкції

15 березня 2012 в 09:15
Повернення послів ЄС до Білорусі буде можливим тільки в тому випадку, якщо не будуть застосовані санкції.
belarus.jpg
hombiz.ru

Міністерство закордонних справ Білорусі пов'язує питання про повернення європейських послів до Мінська з рішенням ЄС про нові санкції. Про це заявила заступник начальника управління інформації МЗС Білорусі Марія Ваньшина.

«Розмірковуючи тверезо, про яке повернення європейських послів сьогодні може йти мова, якщо сам Євросоюз не втомлюється погрожувати нам введенням нових санкцій 23 березня? Давайте спочатку дочекаємося цієї дати, а вже потім ми будемо визначатися, в тому числі і щодо повернення послів», - сказала вона.

Вона також зазначає, що МЗС Білорусі не має інформації про бажання Євросоюзу ухвалити рішення про повернення своїх послів до Мінська.

Нагадаємо, 23 березня Рада ЄС обговорить нову програму співпраці з Білоруссю. При цьому у кінці лютого верховний представник Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон заявляла, що на цьому засіданні буде розглянуто повний список білоруських підприємств і бізнесменів, до яких можуть бути застосовані санкції.

Раніше Мінськ заявив про відкликання свого посла з Польщі та постійного представника при Євросоюзі, і, у відповідь на розширення візових санкцій з боку ЄС, запропонував польському послу та представнику Євросоюзу виїхати до своїх країн для консультацій. Відповідаючи на дії білоруської влади, країни-члени ЄС відкликали своїх послів з Мінська для консультацій.

Читайте також:

Санкції проти Білорусі вдарять по бізнесу ЄС


Санкції, які Європа відпрацювала на Білорусі, можуть бути застосовані до України, — Безсмертний

ЄС готує нові санкції проти Білорусі

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...