«Батьківщина» зосередиться на непарламентських формах боротьби

18 грудня 2011 в 09:21
Партія «Батьківщина» має намір зосередити свою роботу поза стінами парламенту. Про це заявив депутат фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Соболєв в ефірі «5 каналу» в суботу, 17 грудня.
pechersky_berut_byut_flag_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Без сумніву, на жаль, сьогодні парламент перетворився на підрозділ адміністрації президента і тупо друкує все те, що мав би робити як альтернативу. Все це зараз підтримується, як кроки адміністрації президента», - вважає він.

Депутат зазначив, що парламентська більшість не здатна на діалог з опозицією.

«Ми в цьому переконалися давно. Єдине, що у нас була хоч якась надія, що в питаннях, які становлять небезпеку для держави більшість зрозуміє, що потрібно йти хоч на якийсь діалог з опозицією. Ми зрозуміли, що вони на це не здатні», - сказав С.Соболєв.

«Саме тому, сьогодні у нас абсолютно інша стратегія. Ця стратегія, що з цим режимом можна боротися законними, конституційними методами, але вже не в стінах парламенту. І ми це будемо робити, і ми це робимо вже», - зазначив депутат.

Соболєв висловив упевненість, що «на цей режим чекає те, що чекало на режими північної Африки, і на Януковича, як диктатора, чекає доля диктаторів північної Африки».

Він також зазначив, що опозиція не очікує парафування Угоди про асоціацію Україна - ЄС під час саміту 19 грудня в Києві.

«Сталося так, що фактично за останній рік Віктор Янукович примудрився провалити обидва вектори - і європейський і взаємин з Російською Федерацією. Це вже очевидно», - сказав С.Соболєв.

«Янукович практично повністю провалює цей саміт (саміт Україна-ЄС у Києві)», - вважає він.

Депутат зазначив, що з дипломатичних джерел стало зрозуміло, що на саміті в Києві буде зроблено тільки політичну заяву. «Ніякого іншого дійства ми не побачимо», - наголосив С.Соболєв.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...