Топ Новини

«Батьківщина»: Відмова Кличка від коаліційної угоди робить його союзником «регіоналів»

18 жовтня 2012 в 09:46
Об'єднана опозиція звинуватила «УДАР» у зриві процесу узгодження спільних дій і в прийнятті рішення без консультацій з союзниками.
oppoziciya_klitchko_turchinov_yatsenuk.jpg
: колаж ZN.UA

Об'єднана опозиція вважає вигідною Партії регіонів відмову партії «УДАР» Віталія Кличка від досягнення домовленостей щодо створення більшості у Верховній Раді до парламентських виборів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби опозиції.

«Відмова Віталія Кличка підписати угоду про створення коаліції демократичних сил у майбутньому парламенті - це крок, який грає на користь Партії регіонів, це крок, який перетворює його на союзника «регіоналів», це крок, який призведе до розпорошення демократичних сил, а не до їхнього єднання в боротьбі з нинішнім режимом Януковича», - сказано в заяві Об'єднаної опозиції.

- Кличко не погодився на пропозицію «Батьківщини»: Спочатку вибори — потім коаліція

У ньому також підкреслюється, що така угода була направлена на об'єднання політичних сил навколо формування демократичного і європейського курсу країни і не мало на меті домовитися про розподіл посад.

Об'єднана опозиція звинуватила «УДАР» у зриві процесу узгодження спільних дій і в прийнятті рішення без консультацій з опозицією щодо визначення єдиних кандидатів в депутати Ради у мажоритарних округах, яке, на думку опозиції, дасть можливість ПР отримати кілька десятків додаткових мандатів у наступному скликанні парламенту.

«З жалем ми повинні констатувати, що в такий відповідальний час Віталій Кличко прийняв рішення, виходячи зі своїх власних, меркантильних інтересів, а не з інтересів України, її народу», - йдеться в заяві.

Разом з тим, Об'єднана опозиція висловила надію на те, що після виборів фракція «УДАРу», в разі проходження до парламенту, приєднається до Об'єднаної опозиції.

Нагадаємо, глава Ради Об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк 17 жовтня надіслав листа лідеру партії «УДАР» Віталію Кличку, в якому закликав разом з ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» підписати політичну угоду про коаліцію демократичних сил у Верховній Раді VII скликання.

У листі Яценюк наполягав на тому, щоб Кличко оголосив про рішення своєї партії щодо коаліції протягом двох днів - до 19 жовтня.

У відповідь партія «УДАР» запропонувала Об'єднаній опозиції підписати політичну угоду про створення коаліції у Верховній Раді після виборів.

Читайте також:

Партія регіонів готова створити більшість у новому парламенті разом з «УДАРом» та КПУ

УДАР обігнав «Батьківщину» в передвиборчих перегонах

Молоді регіонали закликали опозицію знятися з виборів

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...