«Батьківщина» і ПРП завершать об'єднання після виборів

19 січня 2012 в 12:26
Формальне приєднання партії «Реформи і порядок» до «Батьківщини» відбудеться тільки після завершення парламентських виборів.
byut_palatki.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Партія «Реформи і порядок» і партія «Батьківщина» об'єднуються в одну політичну силу, проте об'єднавчі партійні з'їзди відбудуться тільки після завершення виборчої кампанії до Верховної Ради. Відповідну спільну заяву у четвер, 19 січня, підписали голова ПРП Сергій Соболєв та перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

«Ми заявляємо про намір, об'єднавши свої зусилля, на основі спільної політичної платформи сформувати єдиний виборчий список у загальнодержавному виборчому окрузі на виборах до Верховної Ради 28 жовтня 2012 року і почати об'єднання наших партій в одну політичну силу на базі партії "ВО "Батьківщина", йдеться у спільній заяві керівництва двох партій.

Нагадаємо, що раніше схожим чином "об'єдналися" партія Арсенія Яценюка "Фронт знін" і В'ячеслава Кириленка "За Україну!".

У той же час С.Соболєв зазначив, що дата об'єднавчого з'їзду буде визначена після завершення виборчого процесу. "Враховуючи прийняття нового закону про вибори, ми не дамо владі можливість втратити наших реальних кандидатів в окружні дільничні виборчі комісії, тому дата з'їзду буде визначена після завершення виборчого процесу, щоб усі партії - учасниці процесу, у тому числі і КОД могли взяти активну участь у формуванні дільничних та окружних виборчих комісій і спостерігачів", - сказав він.

У свою чергу, О.Турчинов зазначив, що для партійної інтеграції важливими є юридичні аспекти, з якими партії змушені рахуватися.

«У той же час наша інтеграція відпрацьовується не тільки у центрі, але і в регіонах - це створення єдиних виборчих штабів, це фактично робота як формальна, так і не формальна - одна політична команда», - підкреслив перший заступник голови партії «Батьківщина».

С.Соболєв та О.Турчинов підкреслили, що ПРП і «Батьківщина» будуть формувати єдиний список кандидатів у народні депутати для участі в парламентських виборах 2012 року.

Партія «Реформи і порядок» входила до Блоку Юлії Тимошенко на парламентських виборах 2007 року. На майбутніх виборах участь блоків заборонена.
 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...