Топ Новини

«Батьківщина» і «Фронт змін» об'єдналися для участі у виборах: список очолять Тимошенко і Яценюк

23 квітня 2012 в 11:00
Єдиний список об'єднаної опозиції буде сформовано на основі партії «Батьківщина», як найбільш рейтингової опозиційної сили. Цей список очолять Юлія Тимошенко та Арсеній Яценюк як найбільш рейтингові опозиційні політики. Виборчий штаб опозиції очолив Олександр Турчинов.
-yatsenuk.jpg
byut.com.ua; frontzmin.ua

Партії «Фронт змін» і «Батьківщина» 23 квітня офіційно створили об'єднану опозицію, в яку, окрім них, увійшли ще 4 партії - Народний Рух України, партії «Народна самооборона», «За Україну!» і «Реформи і порядок».

«Ми заявляємо про наше об'єднання для перемоги на парламентських виборах, відновлення в Україні демократії і справедливості», - зачитав декларацію єдності перший заступник голови Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Олександр Турчинов.

«Наші політичні сили формують загальний список на виборах і узгодять своїх кандидатів у мажоритарних округах», - йдеться у декларації.

У декларації наголошується, що українське законодавство забороняє участь у виборах блоків. Тому єдиний список об'єднаної опозиції буде сформовано на основі партії «Батьківщина», як найбільш рейтингової опозиційної сили. Цей список очолять Юлія Тимошенко та Арсеній Яценюк як найбільш рейтингові опозиційні політики.

«Ми сформуємо у новій Верховній Раді демократичну більшість, обмежимо всевладдя Віктора Януковича і повернемо владу українському народу... Після парламентських виборів ми продовжимо разом працювати і забезпечимо перемогу демократичних сил на виборах президента», - йдеться у декларації.

У свою чергу, лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк повідомив, що 12 травня відбудеться Форум об'єднаної опозиції, на якому будуть оприлюднені цілі та завдання об'єднання. Яценюк також розповів, що виборчий штаб опозиції очолив Олександр Турчинов.

Зазначимо, що лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко розраховувала на входження до складу єдиної опозиції більшої кількості партій.

«Коли я говорю про єдину опозицію, то маю на увазі об'єднання в один партійний список, окрім перерахованих вище партій, ще й "УДАРу", "Свободи", "Громадянської позиції", "Нашої України" на чолі з Валентином Наливайченком. Вважаю, що це єдино можливий формат участі опозиції в парламентських виборах, принаймні, у тому випадку, якщо ми хочемо перемогти і зберегти країну», - заявляла вона в інтерв'ю ZN.UA.

Читайте також:

Об'єднана опозиція після виборів до Ради розділиться на окремі фракції

Тимошенко вимагає від об'єднаної опозиції до літа оприлюднити список кандидатів у депутати

Тимошенко назвала три аргументи для об'єднання опозиції

За матеріалами: Українська правда , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...