Топ Новини

Балога впевнений, що звільнення Тимошенко і Луценко вже не виправить відносини із Заходом

21 грудня 2012 в 18:10
Балога вважає, що Захід розцінює політичні переслідування не як помилки й непорозуміння, а як точні свідчення перетворення України в державу, правляча еліта якого не розуміє і не приймає європейських цінностей.
lucenko tymoshenko.jpg
- коллаж ZN.UA

Західне співтовариство пройшло точку неповернення у відносинах з правлячою нині владною командою. Про це у своїй статті для ZN.UA пише народний депутат Віктор Балога.

«Не варто чекати чогось проривного і від майбутнього саміту Україна-ЄС, проведення якого досі під питанням. Більш того, думаю навіть звільнення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка, а також припинення кримінальних справ проти опозиційних політиків вже не здатне сприяти вирішенню навіть частини двосторонніх проблем», - вважає Балога.
 
За його словами, Захід розцінює політичні переслідування не як помилки й непорозуміння, а як точні свідчення перетворення України в державу, правляча еліта якого не розуміє і не приймає європейських цінностей.
 
«Остаточно знищити цей шанс можуть незграбні гри в геополітики і геоекономіки, які Київ затіває всякий раз, коли падає температура у відносинах з Брюсселем. Маю на увазі нарочито гучні розмови про зближення з тими структурами на пострадянському просторі, які фактично управляються Росією», - зазначив політик.
 
«Але Захід на подібний примітивний шантаж давно не звертає уваги. Для нього недемократична корумпована Україна не представляє беззастережної цінності (без Білорусі Європа якось обходиться, і нічого ...)», - додав він.
 
Подробиці читайте у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Віктора Балоги« Динаміка гальмування. Погляд на поточний момент і перспективу».
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...