Балога відхрестився від впливу на відносини ПР і «Сильної України»

16 березня 2012 в 11:02
За словами Балоги, не може бути й мови про якусь залежність взаємовідносин «Сильної України» з Партією регіонів від позиції «Єдиного Центру».

Напередодні з'їзду Партії регіонів, на якому буде оголошено про злиття ПР з партією віце-прем'єра - міністра соціальної політики Сергія Тігіпка «Сильна Україна», у ЗМІ з'явилася інформація, що саме Тігіпко вимагав не приймати до лав регіоналів лідера партії «Єдиний центр», голову МНС Віктора Балогу разом з його партією, чутки про що мусувалися вже тривалий час.

ZN.UA звернулося до лідера ЄЦ з проханням прокоментувати цю інформацію. За словами Балоги, поки його партія примикати до регіоналів не збирається.

«Станом на п'ятницю зрозуміло одне: у суботу "Єдиний Центр" не припиняє своє існування і не входить (повністю або індивідуально) до Партії регіонів. Це питання точно не стоятиме на порядку денному завтрашнього з'їзду ПР. Кажу про це впевнено, хоча і не належу до цієї політсили», - сказав він.

Литвин не вступить у Партію регіонів слідом за Тігіпком

Глава МНС підкреслив, що «судячи з публікацій ЗМІ, ідея об'єднання виникла всередині парламентської фракції регіоналів». «Зверну увагу, що жодних посилань на позицію керівництва Партії регіонів не було, тому що не було прийнято жодного рішення про злиття ЄЦ з ПР», - зазначив він.

«Тим більше не може бути й мови про якусь залежність взаємин "Сильної України" з Партією регіонів від позиції "Єдиного Центру", про що з чуток написали деякі ЗМІ. Про об'єднання цих партій публічно оголошено ще кілька місяців тому. По суті, з'їзд 17 березня лише юридично оформить вже вирішене питання. Ані Балога, ані будь-хто інший з ЄЦ ніяким боком не можуть на це вплинути. Це нонсенс», - резюмував лідер ЄЦ.

У той же час, за його словами, у випадку, якщо гіпотетична зацікавленість з боку ПР у приєднанні ЄЦ буде оформлена в офіційну пропозицію, «Єдиний центр», звичайно, її обговорить. «І прийме рішення, яке буде оголошено не через анонімні джерела у ЗМІ, а відкрито», - сказав Балога.

Читайте також:

Шанси потрапити до парламенту зберігають п'ять партій


Клюєв вважає, що передвиборний штаб ПР очолить Єфремов або Тігіпко

Янукович: Тігіпко буде мінімум заступником голови партії Партії регіонів

Партія Балоги поки до регіоналів приєднуватися не має наміру

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...