Топ Новини

Балога попросив Пшонку порушити кримінальну справу проти свого підлеглого

16 серпня 2011 в 08:42
Міністерство надзвичайних ситуацій України направило генеральному прокуророві Віктору Пшонці матеріали перевірки дотримання законодавства й службової дисципліни посадовими особами Головного управління МНС України в Криму.

Відповідний лист підписав міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога.

У документі наголошено, що підрозділи міністерства здійснили службову перевірку з метою підтвердити оперативну інформацію про факти зловживань службовим становищем з боку начальника ГУ МНС України в АР Крим генерал-майора служби цивільного захисту Олександра Недобіткова.

У ході організованих зустрічей зі співробітниками головного управління та підприємцями встановлено факти періодичних грошових стягнень з начальницького складу районних підрозділів, певної кількості паливно-мастильних матеріалів, що мають надходити в ГУ без відповідного обліку, встановлено факти накопичення коштів на рахунках фондів і компаній в АРК.

Крім того, встановлено побічну причетність начальника ГУ МНС у Криму до системи «поборів» з фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб при проведенні перевірок об'єктів, наданні дозволів на початок роботи.

Враховуючи наведені факти, Балога направив результати перевірки генпрокурору для вирішення питання про порушення кримінальної справи проти начальника ГУ МНС в АР Крим Недобіткова.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...