Топ Новини

Балога побоюється бунту - безглуздого і нещадного

21 грудня 2012 в 17:55
Балога вважає, що притиснуте до стінки бізнес-середовище здатне вибухнути першим, спровокувавши детонацію в інших верствах суспільства.

Невдоволення, нетерпимість і озлобленість, наростаючі в українському суспільстві, здатні спровокувати бунт. Про це у своїй статті для DT.UA пише народний депутат Віктор Балога.

Політик зазначив, що громадянська активність суспільства рік від року «здувається», що виразно ілюструє відсоток явки, снижающийся від виборів до виборів. «Стихійні акції протесту є моментальною реакцією на локальні або тактичні проблеми і не є чинником загальнонаціонального масштабу. Апатичне відношення до політичних процесів стало трендом, влада дратує практично всіх. Політикам довіряють все менше», - пише депутат.
 
«Невдоволення, нетерпимість і озлобленість продовжують накопичуватися повсюдно, і залишається лише сподіватися на Бога, щоб ця гримуча суміш не спровокувала вибух гніву, викликавши до життя бунт, безглуздий і нещадний», - зазначив він.
 
Балога вважає, що притиснута до стінки бізнес-середовище здатне вибухнути першої, спровокувавши детонацію в інших верствах суспільства.
 
«Відлучення заробленого, ніж по суті є податкова політика, побільшена корупційними поборами, в останні роки доповнився «віджиманням» власності. А це вже прийоми межі фолу. Бізнесу є що втрачати і є чим захищатися. Влада ця обставина, схоже в розрахунок не бере», - підкреслив він.
 
Подробиці читайте у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Віктора Балоги «Динаміка гальмування. Погляд на поточний момент і перспективу».
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...