Балога: Медведчук отримав доручення своїх кумів втягувати Україну в ЄврАзЕС

6 квітня 2012 в 14:48
Балога вважає, що Медведчук повертається в політику «не для того, аби займатися побудовою країни». «У Медведчука, очевидно, завдання — підсилити російський вектор», - додав він.

Міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога, коментуючи заяву Віктора Медведчука про повернення у політику, зазначив, що «не очікує нічого хорошого від цих намірів».

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю виданню ZN.UA.

«Я нічого хорошого від цих намірів не очікую. Щастя ж не в тому, щоб просто займатися політикою. Усе залежить від кінцевої мети. Спостерігаючи за політичною діяльністю цього чоловіка від 1997 року і по 2004-й, я переконався, що його мета — не Україна. Він повертається в політику не для того, аби займатися побудовою країни. Швидше за все, отримав доручення своїх кумів втягувати Україну в інститути ЄврАзЕС», - вважає міністр.

Коментуючи чутки, що російська влада наполягала на тому, аби Медведчук обійняв одну з ключових посад в Україні, Балога заявив: «Я знаю одне: там, де Медведчук, успіхи будь-якої влади закінчуються».

«Його бажання укріпити Україну у сфері російського впливу було і тоді, коли пані Тимошенко працювала прем’єром, і залишається тепер. Ми можемо співпрацювати в економічній сфері з Росією. Але куди нам інтегруватися — це вирішуватиме не влада, а українська громада. Не потрібно штучно тягнути туди, куди не тягнеться. У Медведчука, очевидно, завдання — підсилити російський вектор», - додав Балога.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв’ю Діани Дуцик з Віктором Балогою.

Читайте також:

Медведчук не збирається брати участь у парламентських виборах

Балога балотуватиметься по мажоритарці в Закарпатті

Медведчук заявив про повернення у велику політику

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...