Топ Новини

Азарову пізно доповіли, що від Партії регіонів пішли останні союзники-європейці

26 жовтня 2011 в 07:06
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що дії Партії регіонів щодо «поширення європейських цінностей» знаходять підтримку серед міжнародних партнерів України.
azarov__110.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Таку думку він висловив в офіційному привітанні однопартійців з нагоди сьогоднішньої 14-ї річниці партії.

«Партія регіонів сприяє поширенню європейських цінностей демократії, верховенства права і свободи слова. Це знаходить підтримку як в українському суспільстві, так і серед наших міжнародних партнерів. Про це, зокрема, свідчить підписання меморандуму про співпрацю між Партією регіонів і провідною європейською політичною силою - Прогресивним альянсом соціалістів і демократів, плідну співпрацю з політичною партією «Єдина Росія» та іншими дружніми політичними партіями за кордоном», - вважає зокрема Микола Азаров.

Раніше ZN.UA повідомляло про те, що меморандум між Партією регіонів і Прогресивним альянсом соціалістів і демократів було підписано 14 жовтня 2010 року. Після цього в Європарламенті вибухнув скандал: фракція соціалістів зірвала розгляд в Європарламенті Резолюції щодо проведення місцевих виборів в Україні. У той час чотири групи Європарламенту виступали за прийняття такої резолюції.

Вчора група соціалістів-демократів відмовилася від ролі адвокатів Партії регіонів і приєдналася до тих, хто виступає за жорстку резолюцію Європарламенту щодо України.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...