Топ Новини

Азаров запропонував відтермінувати вихід на пенсію десяткам чиновників

1 лютого 2012 в 15:57
Внесений до парламенту урядовий законопроект про продовження терміну перебування на службі після 65 років стосується десятків державних чиновників.
azarov_press_conference2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №9764, який дозволяє чиновникам залишатися на державній службі після 65 років.

Проект подано до Ради Кабінетом міністрів і підписано прем'єром Миколою Азаровим.

Законопроект передбачає, що державним службовцям, які займають посади першої категорії, може бути продовжено перебування на державній службі після досягнення 65-річного віку у зв'язку з потребами служби.

Згідно з чинним до 1 січня 2013 року законом про держслужбу, до першої категорії належать посади перших заступників міністрів, керівників міністерств і відомств, які не є членами уряду України, їхніх перших заступників, голів та членів державних колегіальних органів, голів облдержадміністрацій, керівників адміністрації президента, апарату Верховної Ради, заступників керівників адміністрації президента України, апарату Верховної Ради, інші посади, які прирівнюються до них.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що цей проект має відношення до 64-річного М.Азарова, однак це не відповідає дійсності.

Законопроект № 9764 на сайті парламенту.

Читайте також

Азаров повідомив прогноз погоди на завтра

Азаров не здатен нормально говорити українською через вік


Робітники відмовилися від грошей Азарова

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...