Азаров: Закривати шлях до Європи можуть тільки негідники

10 травня 2012 в 08:42
Азаров своєрідно відповів європейським політикам, що оголосили бойкот українському керівництву. Він заявив, що таким чином вони позбавляють європейської перспективи багатостраждальний український народ, і назвав їх «негідниками».
azarov_241.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Політики не мають права позбавляти Україну європейської перспективи, висуваючи до неї «абсурдні претензії», заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду в четвер, 10 травня.

Нагадаємо, що президент Європейської ради Херман ван Ромпей заявив, що українському прем'єрові повідомили про небажання бачити його у Брюсселі. За його словами, це пов'язано зі згортанням демократії в Україні при нинішньому керівництві.

Азаров хотів поїхати у Брюссель, але йому сказали, що «не варто, залишайтеся вдома»

Азаров упевнений, що претензії до українського керівництва - абсурдні.

«Все життя декількох поколінь пройшло в очікуванні «світлого майбутнього». То соціальні експерименти, то війна, то відродження зруйнованого господарства, то політична нестабільність і зовнішні втручання (фінансова криза, наприклад, або кабальна ціна на газ) все відкладали й відкладали для них гідне, стабільне життя», - сказав Азаров.

«І все ж зараз знаходяться негідники і всередині країни, і ззовні, хто хоче поставити під сумнів європейську перспективу цих людей, нашого народу. Хто готовий зупинити рух України, знову провокуючи нестабільність, висуваючи до нашої держави абсурдні претензії», - повідомив прем'єр.

Політична ситуація в Україні та переслідування опозиційних лідерів призвели до фактичного бойкоту вищого керівництва України. Так, через відмову 14-ти європейських президентів зустрічатися з Віктором Януковичем був перенесений саміт у Ялті, запланований на 11-12 травня.

Крім того, в Європі розростається кампанія щодо бойкоту Євро-2012, яке пройде у червні.

Читайте також:

Німеччина закликала припинити дискусії про бойкот Євро-2012 і сконцентруватися на допомозі Тимошенко

Financial Times: Європейські лідери бойкотують Євро-2012 в Україні

Ялтинський саміт відкладено

Британський принц Вільям відмовився їхати на Євро-2012 в Україну

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...