Топ Новини

Азаров з Януковичем очікують від Хорошковського угоди про Асоціацію з ЄС

23 лютого 2012 в 11:43
Микола Азаров поставив перед Валерієм Хорошковським завдання зробити все, щоб у 2013 році було реалізовано безвізовий режим з Євросоюзом. А також у нового віце-прем'єра попереду «величезна робота» щодо ратифікації угоди про зону вільної торгівлі та Асоціацію з ЄС.
horoshkovsky_mediananny.com.jpg
mediananny.com

Питання європейської інтеграції буде серед основних обов'язків першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського.

Про це заявив прем'єр Микола Азаров, представляючи членам Кабінету Міністрів новопризначеного першого віце-прем'єра.

Азаров зазначив, що президент Віктор Янукович окреслив основні напрямки діяльності першого заступника керівника уряду.

"Найголовніший напрямок - європейська інтеграція, саме цьому напрямку ми приділяємо величезну увагу", - підкреслив прем'єр.

При цьому він підкреслив, що перед Хорошковським стоїть складне завдання - спільно з МЗС, спільно з усіма міністерствами і відомствами налагодити роботу так, щоб вона реально рухалася до поставленої мети - європейської інтеграції України, і результати такої роботи були очевидні.

Зокрема, Азаров поставив завдання "зробити все, щоб, як домовлявся президент з керівництвом Європейської комісії, ми у 2013 році реалізували безвізовий режим".

Також на порядку денному роботи першого віце-прем'єра стоять питання зони вільної торгівлі, зокрема парафування відповідної угоди і "величезна робота щодо ратифікації цієї угоди".

І нарешті - угода про політичну асоціацію, яка є "великим і серйозним документом, який визначає політику добросусідства з Європейським Союзом".

Азаров підкреслив необхідність адаптації нашого законодавства до норм ЄС.

За його словами, зараз ця робота ведеться дещо формально, прем'єр же поставив завдання зробити все, "щоб реально наші нормативні документи, закони відповідали за своїм змістом меті європейської інтеграції".

"Це величезний блок роботи, який потрібно щодня вести", - підсумував Азаров.

При цьому він підкреслив, що Хорошковський також буде курирувати всі питання, пов'язані з економікою і фінансами.

Окрім цього, на першого віце-прем'єра покладено обов'язки координації та вирішення всіх робочих питань взаємодії між міністерствами та відомствами.

Азаров побажав Хорошковському успіхів у роботі, зазначивши, що він може розраховувати на підтримку - його особисту і всіх членів Кабінету Міністрів.

На думку експертів, Хорошковському на посаді першого віце-прем'єра України треба зробити певне «економічне диво» - знайти фінансові ресурси для соціальних програм перед виборами.

Нагадаємо, посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гамзьот раніше заявив, що підписання угоди про Асоціацію з ЄС неможливе, поки Юлія Тимошенко перебуває у в’язниці.

Читайте також:

Угоду з ЄС підписано не буде, поки Тимошенко у в'язниці, - посол Німеччини

ПР: Азарова не збираються відправляти у відставку

Політолог: Завдання Хорошковського - «підгодувати» виборців перед виборами

Янукович призначив Хорошковського першим віце-прем'єром

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...