Топ Новини

Азаров вважає, що у втраті довіри до влади винні «політичні провокатори»

1 березня 2012 в 14:43
У падінні довіри до української влади винні «політичні провокатори», упевнений прем'єр Азаров.
azarov.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Напередодні виборів значно збільшиться кількість політичних провокаторів, які спробують підірвати довіру до влади і політичну стабільність у країні. Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив під час лекції «Як в Україні забезпечити сталий розвиток», яку він прочитав для студентів вищих навчальних закладів під час робочої поїздки до Закарпатської області.

«Політичних провокаторів зараз у країні, особливо напередодні виборів, буде дуже багато. І їхнє головне завдання - підірвати довіру до влади. А підірвана довіра до влади відразу ж підриває довіру до економічних та політичних кроків влади. Ошуканих людей набагато простіше направити на прийняття неправильних рішень», - цитує Азарова прес-служба Кабміну.

Нагадаємо, що рейтинг Партії регіонів, яку очолює Азаров, за півтора року впав у 3 рази. Якщо у квітні 2010 року за регіоналів готові були голосувати 39,1% (від усіх опитаних), то у грудні 2011 року - тільки 13,9%. Аналогічне падіння рейтингів відбулося і щодо президента Віктора Януковича.

При цьому прем'єр спрогнозував, що під час виборчої кампанії провокаторами будуть висуватися відверто популістські рішення, як це зараз відбувається у Росії, коли окремі кандидати обіцяють після приходу до влади золоті гори, зокрема удвічі збільшити розмір пенсії, зарплати чи стипендії, створити мільйони додаткових робочих місць.

«Я бачу, як зараз кандидати у президенти Росії з легкістю дають такі обіцянки і обманюють людей. І мені дуже приємно, що ви, студенти, прекрасно розумієте, що за рік-два такі обіцянки виконати неможливо», - підкреслив Азаров.

Читайте також

Соціолог: Нинішня влада втрачає довіру людей швидше за «помаранчеву»

Українці довіряють судам ще менше, ніж міліції

Протестні настрої українців досягли максимуму за 20 років

Українці очікують збільшення фальсифікацій на парламентських виборах

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...