Азаров визнав, що процес євроінтеграції України зайшов у глухий кут

14 березня 2012 в 15:17
Угода про асоціацію України з ЄС відкладається з надуманих причин, заявив Азаров. На його переконання, справа проти Тимошенко такою причиною бути аж ніяк не може.
azarov_nikolay_ukr_forum_85.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що парафування Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом відкладається «у довгий ящик» з надуманих причин. Про це він повідомив в інтерв'ю Die Welt.

«Ми доклали величезних зусиль в ході перемовин, текст договору вже практично готовий. І ось тепер, через багато років, він відкладається «у довгий ящик» з надуманих причин. Так, ми розчаровані», - сказав Азаров.

Відповідаючи на питання, хто винен у такій ситуації, Азаров відповів: «Хіба не однаково?", підкресливши при цьому, що угода йде на користь довгостроковим інтересам країн ЄС та України.

Після цього Азаров вступив у суперечку з журналістом, доводячи, що справа проти Юлії Тимошенко не може служити підставою для припинення відносин з українською владою. Він також повідомив, що Тимошенко «підписала контракт без схвалення Кабінету міністрів». «Хіба в ЄС за таку поведінку прем'єр-міністра не було б покарано", - запитав Азаров у журналіста Die Welt. (Як відомо, Тимошенко ніяких контрактів не підписувала - ред.)

Нагадаємо, що у грудні 2011 року Європейський союз відмовився підписувати з Україною вже готову Угодау про асоціацію у зв'язку з негативною оцінкою того, що відбувається у країні.

Читайте також:

Кабмін офіційно визнав, що перемовини з МВФ зайшли у глухий кут

Азаров пообіцяв «економне» житло по 0 за квадрат

На Азарова подали до суду за незнання української мови

Азаров пообіцяв доступне житло вже через 2-3 тижні

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...