Топ Новини

Азаров відкриє у Харкові музей Партії регіонів

16 жовтня 2012 в 12:31
Музей Партії регіонів відкриється цього тижня в присутності лідера партії. У Харківській обласній організації ПР раді новому музею - відтепер у них з'явиться можливість "показати своїм молодим бійцям, як це починалося".

Голова Партії регіонів, прем'єр-міністр Микола Азаров цього тижня відкриє музей Партії регіонів у приміщенні Харківської обласної організації ПР. Про це повідомив у вівторок під час телемосту Київ-Харків заступник голови Харківської обласної організації ПР Євген Савін.

«Відкриємо музей Партії регіонів цього тижня в присутності лідера партії», - сказав Савін. У зв'язку з цим він зазначив, що за час свого існування ПР проходила різні періоди, були періоди коли партії було дуже складно.

- Найбільше українців дратує реклама Партії регіонів

«У кожного партосередку, у кожної парторганзаціі є своя історія, а це дуже серйозно, коли людина може прийти і подивитися те, що було, показати своїм молодим бійцям, яких вона привезла в обласну організацію, як це починалося. Це така спадкоємність зубрів, які в партії перебувають. Ми говоримо: ми пам'ятаємо і шануємо наших товаришів, які починали партію, які пройшли 2004 рік, які пройшли 2005 рік», - сказав Савін.

«Перші повідомлення про те, що обласна організація Партії регіонів створить музей, викликала реакцію ЗМІ, що ПР ... нафталіном. Нехай сміються, це їхні особисті проблеми», - зазначив Савін.

Як відомо, історія Партії регіонів почалася з установчого з'їзду Партії регіонального відродження України (ПРВУ), який пройшов у Києві в 1997 році. Свою нинішню назву Партія регіонів одержала в 2001 році.

Читайте також:

У Донецькій області Партію регіонів рекламують на гривнях (ВІДЕО)

У Хмельницькій області заступник губернатора попросив голосувати за регіоналів: Вам що, шкода? (ВІДЕО)

Майже 90% українців досі не отримали гречки від кандидатів

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...