Топ Новини

Азаров: Україна - толерантна країна

5 жовтня 2011 в 19:03
Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає Україну толерантною країною. Про це він сказав на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром В'єтнаму Нгуєн Тан Зунгом.

"У нас дуже толерантна країна. Тут, хвала Богу, немає ніяких конфліктів на національному грунті, й наші люди дуже доброзичливо ставляться до багатьох національностей, які працюють у нас в Україні", - підкреслив Азаров, відповідаючи на питання в'єтнамських журналістів про те, яких заходів вживатиме уряд для сприяння захисту прав в'єтнамців, що проживають в Україні.

Український прем'єр зазначив, що громадяни В'єтнаму, які легально отримали посвідку на проживання в Україні, користуються усіма правами, наданими українським законодавством.

Він підкреслив, що уряд забезпечить неухильне дотримання законодавства щодо тих в'єтнамських громадян, які живуть і працюють в Україні.

"(В'єтнамці) - це дуже працьовиті люди. І ці якості - працьовитість і завзятість - дозволяють їм домагатися таких успіхів у себе на батьківщині, і я думаю, що ці ж якості дозволяють і нам розвивати свою економіку", - продовжив Азаров.

При цьому він знову наголосив, що в україно-в'єтнамських відносинах - значний потенціал розвитку.

Нагадаємо, прем'єр-міністр В'єтнаму Нгуєн Тан Зунг прибув до України для зустрічей із владою 4-6 жовтня.
 

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...