Азаров теж чекає від Королевської виконання її передвиборних обіцянок

27 грудня 2012 в 17:50
Королевська перед виборами обіцяла зарплати в 1 тис. євро і пенсії в 500 євро. На посаді міністра соціальної політики є можливості виконати поставлені завдання.
korolevskaya_20.JPG
tovstyzhenko.com
У міністра соціальної політики Наталії Королевської є всі можливості реалізувати масштабні завдання, про які вона заявляла під час парламентської передвиборчої кампанії. Про це прем'єр-міністр Микола Азаров заявив в інтерв'ю українським телеканалам.
 
«У неї зараз є всі можливості реалізовувати ті масштабні завдання, про які вона говорила на виборах. У неї це перший досвід роботи в уряді, тому я сподіваюся, що вона всю свою енергію спрямує на реалізацію такої складної задачі, як соціальний захист наших людей», - сказав Азаров.
 
Він зазначив, що перед Королівською такі завдання поставлені. За словами глави уряду, і до призначення, і після призначення Королівської міністром соцполітики, він провів з нею кілька зустрічей.
 
«Наскільки вона з ними впорається - буде видно, в будь-якому випадку, ніхто поблажок робити не збирається, вона про це знає прекрасно. Вимагати неї будуть, як і з інших членів уряду. Я їй порадив провести кілька зустрічей і детально поговорити з Сергієм Леонідовичем Тігіпком, тому що він, на мій погляд, дуже серйозно працював на посаді міністра соціальної політики», - зазначив Азаров.
 
 
Як повідомлялося, 24 грудня президент України Віктор Янукович призначив Королевську міністром соціальної політики України.
 
Королевська - лідер партії «Україна - Вперед!», яка не пройшла в парламент. Влітку поточного року вона представила свою книгу «Нова економіка - нова країна», в якій викладено основні положення плану економічних перетворень, реалізація яких дозволить за п'ять років забезпечити в Україні середні зарплати в розмірі 1 тис. євро і пенсії - 500 євро.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • мое Горбатюк Зинаида 11 января, 11:06 добрий день политики пенсия 500 евро факти я получила пенсия 984 гривня что могу жить тяжело пролблема, а бивше вклад банк рублей и купон факти воровапся вклад банк .Я,Горбатюк Зинаида очень обыдно инвалид 2 група лишь прописка за что? Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...