Топ Новини

Азаров так і не зміг переконати українців в існуванні реформ

6 липня 2011 в 10:44
Уряд не зміг налагодити контакт із засобами масової інформації з метою надання суспільству неупередженої інформації про суть і зміст реформ.
azarov_DSC9950_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Таку думку висловили експерти Агентства моделювання ситуацій у дослідженні "Реформи в Україні: аналіз діяльності уряду Миколи Азарова", яке було представлено на прес-конференції в Києві у середу, 6 липня.

При цьому експерти відзначили відсутність від уряду необхідного обсягу інформації не тільки щодо позитивних наслідків проведених реформ, а й щодо суті самих реформ.

«Значна частина громадян України не сприймає запропонований курс реформ, що не може не позначитися на результатах реформування», - йдеться у дослідженні АМС.

Експерти відзначили суттєве громадське неприйняття реформаторських ініціатив влади. Зокрема жорстко було сприйнято податкову і пенсійну реформи, зміни у сфері освіти.

«Скептичне ставлення українського суспільства до будь-яких ініціатив влади часто пояснюється відсутністю елементарної інформації про зміст та очікувані результати реформ», - переконані в АМС.

Також експерти вважають, що в уряді немає експертів, які могли б пояснити суспільству переваги реформ. Вони вважають, що в основному в Україні переважає не професійна, а політично-партійна дискусія з приводу проведення реформ.

Окрім того, влада не проводить системний діалог ані з опозицією, ані з громадянським суспільством, переконані в АМС.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...