Топ Новини

Азаров розповів європейським міністрам про "успіхи" в боротьбі з бюрократією на місцях

3 листопада 2011 в 08:40
Прем'єр-міністр України Микола Азаров розповів європейцям про адміністративну реформу та боротьбу з бюрократією в органах місцевої влади. За його словами, в Україні вже проведена адмінреформа, результат - істотне скорочення центральних органів виконавчої влади.
azarov_nikolay_ukr_forum_92_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це він заявив сьогодні, 3 листопада, відкриваючи у Києві конференцію міністрів країн-членів Ради Європи, відповідальних за місцеве і регіональне управління.

Так, М.Азаров запевнив, що питання місцевого і регіонального управління - одні з ключових у Програмі реформ президента України.

За його словами, у рамках цієї Програми вже проведена адміністративна реформа, результат якої - істотне скорочення центральних органів виконавчої влади.

"На черзі - оптимізація чисельності та функцій місцевих органів виконавчої влади. Мета цих перетворень - скоротити бюрократичний апарат, спростити взаємодію між місцевими органами самоврядування та центральною владою для того, аби домогтися головного - підвищення якості надання адміністративних послуг, розширення доступу жителів територіальних громад до отримання послуг, які надаються", - сказав він.

За словами прем'єра, наступний крок - це реформування системи органів місцевого самоврядування та територіальних органів, що безпосередньо відповідають за розвиток територіальних громад, вирішення всіх питань, пов'язаних із життєзабезпеченням населених пунктів, створення нормальних, цивілізованих умов для проживання громадян.

Разом з тим відзначимо, що згідно зі звітом про виконання національного плану реформ, що є в розпорядженні ZN.UA, реформа системи органів виконавчої влади увійшла до п'ятірки лідерів з невиконання (41,2%).

 

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...